Хореографія та ритмопластика!!!

Тепер у нашому центрі є хореографія і ритмопластика! Для самих маленьких ми створили групу “Ритмопластики”, а для діток від 4-х до 6-ти “Хореографія”.

заняття з ритмопластики для діток від 2,5 до 4-х років розробляються з метою зміцнення постави, вдосконалення рухової здатності, розвитку спритності, швидкої реакції, правильної координації рухів, освоєння вмінь, навичок, необхідних для зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, а також це залучення до чарівного світу музики, благотворно впливає на емоційний стан підростаючого покоління.

Ритмопластика – це можливість весело, цікаво і з користю для здоров’я провести час серед своїх однолітків, а також направити невитрачену енергію в потрібне русло!

Заняття  хореографією для діток від 4-х до 6-ти років припускають оволодіння основами хореографічної майстерності.

На заняттях розвиваються творчі здібності, творче мислення, уява і фантазія. Приділяється увага розвитку здатності “бачити” та чітко уявляти музичний образ, засоби його пластичного втілення.

Одне з головних завдань – розвивати рухові якості та вміння: гнучкість, пластичність, спритність, координацію рухів, силу, витривалість. Удосконалювати вміння дитини працювати в колективі, виховувати почуття відповідальності, працьовитість.

Рух у ритмі і темпі, заданому музикою, сприяє ритмічній роботі всіх внутрішніх органів і систем, що при регулярних заняттях веде до загального оздоровлення організму. Важливим є також і лікувальний ефект занять, в результаті яких зміцнюється м’язовий корсет, виправляються недоліки постави, зменшується плоскостопість.

Залиште свою відповідь