Що таке – «Планета Дитинства»?

В першу чергу, це – центр розвитку дитини, в якому Ваш малюк в ігровій формі отримає важливі знання та придбає нові навички, а також весело і з користю проведе час.

Але це, звичайно, ще не все! «Планета Дитинства» – це територія, де в теплій, домашній атмосфері діти та батьки можуть спілкуватися між собою, заводити нових друзів і при необхідності отримувати допомогу та підтримку фахівців. Наша команда робить все можливе, щоб в нашому центрі Ви завжди знаходили підтримку і розуміння.

Місія «Планети Дитинства» – організувати корисне розвиваюче дозвілля для дітей, тим самим полегшити завдання батькам.

Ми об’єднуємо принципи відкритості до європейських стандартів у роботі центру.

Наші педагоги – це висококваліфіковані фахівці , всі мають вищу педагогічну освіту. Вони талановито поєднують перевірені педагогічні методики, постійно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари та тренінги, стежать за новинками у сфері освіти і вдало впроваджують їх у навчальний процес нашого центру. Саме тому заняття в «Планеті Дитинства» – це завжди Цікаво, весело, пізнавально та ефективно!

Ми піклуємося про здоров’я та безпеку Ваших дітей ! Всі використовувані нами дидактичні матеріали, інвентар, розвиваючі іграшки та дитячі меблі мають сертифікати якості і відповідають віку дітей.

Керуючись власним батьківським досвідом, ми намагаємося врахувати індивідуальні потреби кожної сім’ї і запропонувати заняття для дітей різного віку – заняття за системою Монтессорі , різні програми ігрового англійського , ; групи раннього розвитку та програми для дошкільнят , а також безліч інших цікавих напрямків!

«Планета Дитинства»це:

– команда професіоналів з ефективними авторськими методиками;

– освітній простір, що відповідає європейським стандартам якості;

– новітні технології в забезпеченні якісної та цікавої освіти;

– індивідуальний підхід та тепла дружня атмосфера.

Сподіваємося, що Ви знайдете для себе багато цікавого та корисного у нашому центрі!

Ласкаво просимо до центру “Планета Дитинства”!